Holiday Home Solar By Interhome

  • 160 m²

Holiday Home Solar By Interhome Lloret de Mar dysponuje tarasem z widokiem na morze oraz basenem.

W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. Suszarka do włosów są wliczone w cenę.

Holiday Home Solar By Interhome oferuje wyposażony aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi, aby zaspokoić wszystkie potrzeby gości.

Sould Park-Lloret de Mar znajduje się 25 min spacerem od domu wakacyjnego, a Ogrody św. Klotyldy jest w 4 km. W 7 km stąd leży Muzeum Miejskie w Tossa de Mar. Najbliższy przystanek autobusowy to Mare Nostrum, w zasięgu ręki od od willi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Holiday Home Solar By Interhome Lloret de Mar
Vila Con Fantasticas Vista Sobre El Mediterraneo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vila Con Fantasticas Vista Sobre El Mediterraneo

129 m od nieruchomości
Villa Yaiza
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Yaiza

164 m od nieruchomości
USD 962 USD 866
za noc
Villa Blume
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Blume

7.0
Dobry 1 opinia
247 m od nieruchomości
USD 484 USD 436
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Kajakarstwo
    • Piesza turystyka
    • Jazda konna
    • Jazda na rowerze

    Odpoczynek

    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Dostępne na miejscu

    • Wyznaczone miejsce do palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 19:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiHUTG-012284
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Holiday Home Solar By Interhome posiada parking dla gośći?
      Tak, Holiday Home Solar By Interhome zapewnia bezpłatny prywatny parking dla gości.
    • Czy Holiday Home Solar By Interhome ma kuchnię?
      Tak, Holiday Home Solar By Interhome zapewnia wyposażony aneks kuchenny.
    • Czy Holiday Home Solar By Interhome otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Holiday Home Solar By Interhome Lloret de Mar
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij